Останні події

Ігор Побер: «Ми — за соціальну справедливість!»

Допоки партія влади годує український народ обіцянками про «пакращення», справедливість та добробут у кожній сім’ї, партія «УДАР Віталія Кличка» відстоює інтереси народу.

— Ми — за соціальну справедливість, — наголосив під час засідання Тернопільського прес-клубу 15 жовтня народний депутат України від фракції «УДАР» Ігор Побер. — Правда, доволі важко відстоювати її, коли більшість у Верховній раді належить партії олігархів. З 2010 року вони отримали у своє повне розпорядження всю економіку України. За цей час статки керівників Партії регіонів збільшилися у рази, а прості українці заледве виживають.

За словами «ударівця», середній розмір пенсій в Україні нині становить приблизно від 900 до 1200 грн, при цьому працівники митних служб отримують 6,5 тис грн, судді — 7,5 тис грн, прокурори — 7 тис грн, а в колишніх народних депутатів та чиновників вищого рівня пенсія сягає  близько 15 тис грн.

     10 січня депутати від фракції «УДАР» зареєстрували законопроект «Про внесення змін до деяких законів України (щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні)», який гарантував єдиний для всіх принцип нарахування пенсій. У ньому передбачено переведення пенсій Президента України, народних депутатів та членів уряду на загальну систему пенсійного страхування, згідно з єдиним Законом про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.  Схоже, це не сподобалося Партії регіонів. І хоча на кожному кроці її представники б’ють себе в груди й кричать про те, як дбають про українців, ініціативи «ударівців» не підтримали. «За» проголосувало тільки 198 опозиційних депутатів.

— Система, в якій пенсія вчителя, лікаря, працівника культури, робітника чи інженера нараховується за принципом 45 відсотків від заробітної плати, не має права на існування, — зазначив Ігор Побер. — Тож партія «УДАР» наполягатиме на скасуванні пенсійної реформи та у найближчий час повторно зареєструє новий законопроект щодо соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні та встановлення єдиних принципів нарахування пенсій. Якщо й за нього провладна більшість не проголосує, то ми будемо знову й знову реєструвати відповідні законопроекти, допоки Партія регіонів не згадає, що має служити народові, а не власним кишеням, і не підтримає ліквідацію системи спецпенсій для Президента, членів Уряду, народних депутатів та інших високопосадовців.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  15 Жовтня 2013 +Коментар | подобається