Останні події

На Тернопільщині зроблять дороги?

  18 жовтня  у Тернополі відбулося виїзне засідання Комітету Верховної ради з питань транспорту та зв’язку. Участь у ньому взяли і представники «УДАРу» в Комітеті Руслан Сольвар та Павло Рябікін, а також народний депутат України від фракції «УДАР» Ігор Побер.  

-  Як не дивно, але я цілком згідний з критикою голови Комітету Бориса Колеснікова щодо промови очільника  Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна, - зауважив Ігор Побер. – Спіч і справді нагадував виступ під час бюро обкому партії. Що ж, зайвий раз підтвердилося те, що за «прилизаними» звітами  Хоптяна про неймовірні успіхи області ховаються  численні проблеми, які Тернопільщина не може розв’язати кілька років поспіль. Нам розповідають про ріст валового збору зерна та оснащені телевізорами школи і жодного слова про справжній стан справ в області. До прикладу, на ремонт доріг Тернопільщини  потрібно щонайменше 2,4 мільярда гривень, а маємо лише 400 мільйонів.  Також Валентин Хоптян наголосив на тому, що 19 років ми латали дороги і лише позаторік почали їх будувати. При цьому витратили аж 580 мільйонів гривень. Не зрозуміло лише одне: якими шляхами пролягають новозбудовані дороги?

  На засіданні розглянули і болюче для жителів області питання модернізації громадського транспорту.

- За словами Колеснікова, Тернопільщина має стати пілотною у процесі удосконалення транспортної галузі, - підкреслив Ігор Побер. – Сподіваюсь, що на цей раз політик сказав - політик зробить, а «УДАР», у свою чергу, простежить за виконанням обіцянки Колеснікова і зробить усе для того, щоб тернополян знову не обдурили.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  21 Жовтня 2013 +Коментар | подобається