Останні події

УДАР обдарував інтернатівців

Чергове свято для діток провів голова Збаразької міської організації партії УДАР Михайло Резнік. На цей раз феєричне веселе дійство було приурочене вихованцям місцевої школи-інтернату. Майже дві години свого дозвілля школярі провели танцюючи під спів тернопільської співачки, беручи участь у конкурсах, захоплено слухаючи талановитих гостей, які приїхали до них на зустріч.

Свої книги юним читачам представила заступник голови обласної організації партії УДАР письменниця Наталка Михно, яка в подарунок шкільній бібліотеці привезла власні оповідання «Скарби твого міста. Теребовля», таку ж про Микулинці. А незабаром, як пообіцяла авторка, світ побачить наступна книга з цієї серії − уже про збаразькі скарби і таємниці. Пані Наталка передала вітання від лідера партії Віталія Кличка і запевнила, що найзаповітніші мрії кожного обов’язково збудуться, а Україна стане найуспішнішою, найбагатшою країною світу.

Те, що кожен насправді здатен втілювати найсміливіші мрії в життя, підтвердив і майстер спорту з пауерліфтингу Сергій Крамар. На дітей неабияке враження справило його міцне, м’язисте тіло, яке він створив власною наполегливою працею та самодисципліною. Спортсмен поділився з юними друзями своїми переконаннями, розповів про переваги здорового способу життя та які перспективи чекають найуспішніших спортсменів у житті.

Серед подарунків, яких того дня не бракувало, був і один досить суттєвий − спеціальна лавка для жиму лежачи, яку подарував інтернату один з місцевих ударівців із надією на те, що це допоможе багатьом хлопчакам стати на вірну дорогу розвитку себе, своїх здібностей. Дарунок школярі одразу випробували під час конкурсу на найсильнішого учня.

Демонстрували свою міць і наставники, яких діти разом з організаторами свята запросили до конкурсу шляхом гучного голосування.

Усі переможці отримали призи. Особливі дарунки ударівці підготували творчим дітям Михайлу Походаю та Галині Пелех, чиї роботи демонструвались у залі та 52-ом молодшим школярам.

Щиру вдячність партії УДАР за добре ставлення та увагу висловила від імені інтернатівців заступник директора школи з виховної роботи Наталія Саламанюк, пообіцявши, що в інтернаті підтримуватимуть ідеї УДАРу щодо розвитку спорту та здорового способу життя.

У продовження думки Михайло Резнік відзначив: − Тут ми насправді відчули, що освітяни не байдужі до дітей, вони на ділі хочуть зробити для них найбільше, що можливо. Приємно, що з педколективом ми виявились однодумцями. Тому наступні заходи, які ми плануємо провести у цьому закладі, думаю, пройдуть у такому ж дусі взаємопідтримки, в атмосфері любові і віри у те, що наші добрі справи, вкладені у становлення діток, яким, можливо, не вистачає батьківської уваги, дадуть сподівані результати.

 

Ярина ОЗИМА, Народне слово

Фото: Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  24 Жовтня 2013 +Коментар | подобається