Останні події

Україна «подала на розлучення»

     Нещодавно в мережі  You tube з’явився шестихвилинний ролик  нового російського проекту, який незабаром транслюватимуть на телеканалі «Росія 24».  Програму, присвячену підписанню Україною Угоди про асоціацію з ЄС, назвали «Развод по-украински».

- «Депресивна економіка, упущена модернізація і промисловий спад - якщо взяти і на секунду, як би фотоапаратом, зафіксувати поточний стан економіки України". Так у програмі охарактеризували нинішню економічну ситуацію у нашій державі, - зауважив голова Тернопільської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Яворський. - Найгірше те, що реальна картина такою і є. Звісно, у всіх бідах російські журналісти звинуватили не нинішню владу, яка, власне, і докотила Україну до економічної рецесії. З відео можна зрозуміти, що саме розрив торгівельних зв’язків зі своїм найбільшим партнером - Росією став причиною всіх українських невдач.  

 За словами Ігоря Яворського, трансляція програми, присвяченої українській економіці та подальшому розвитку нашої держави на центральному російському телебаченні,  сигналізує тривогу Росії. «Старший брат» не на жарт злякався, що слідом за Україною курс на Європу обере  Казахстан чи Білорусь. Тим паче, коли сьогодні економічна ситуація між країнами Митного союзу бажає очікувати кращого.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  29 Жовтня 2013 +Коментар | подобається