Останні події

Олександр Семенків: Ми зобов’язані підписати Угоду цьогоріч!

   Якщо Україна і надалі буде затягувати час із виконанням необхідних умов для підписання Угоди про асоціацію з ЄС, є альтернатива, що її підпишемо наступного року. Про це заявив глава МЗС Польщі Радослав Сікорскі на Polsat News.

- Якщо Угоду не підпишуть у листопаді, малоймовірно, що вона буде підписана наступного року,- наголосив голова Бучацької районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Семенків. – Європа чекає від України реальних дій, натомість  «ключова умова Євросоюзу щодо звільнення екс-прем'єрки Юлії Тимошенко «залишається під знаком питання». Ми не маємо морального права, будучи за крок до Європи, жертвувати своїм майбутнім через особисті інтереси Януковича. Щоби запобігти цьому лідер партії «УДАР» Віталій Кличко зареєстрував проект постанови, у якому вимагає внести зміни до календарного плану роботи Верховної Ради та провести два пленарних тижні поспіль задля ухвалення євроінтеграційних законів.

За словами Олександра  Семенківа, будь-які намагання «УДАРу» посприяти підписанню Угоди марні без підтримки більшості у парламенті, тож наразі «ударівці» контролюють дії влади.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  30 Жовтня 2013 +Коментар | подобається