Останні події

Олександр Хотюк: Ні – експлуатації дітей!

3 вересня в Луганську до участі в мітингу на честь визволення міста від німецько-фашистських загарбників влада примусово залучила 5 тисяч школярів та студентів. Зважаючи на це, 31 жовтня 9 правозахисних організацій  направили Віктору Януковичу і Партії регіонів звернення, у якому заявили, що ПР незаконно залучає неповнолітніх для участі в масових акціях.

-  Партія регіонів намагається продовжувати гірші традиції КПРС у використанні дітей і студентів для примусових масових акцій на її підтримку, - наголосив голова Чортківської районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Хотюк. -  У такий спосіб, схоже, знайдено замінник масовим мобілізаціям на провладні мітинги працівників бюджетної сфери та державних підприємств.  Замість того, щоб здобувати знання і отримувати шанс на краще майбутнє, дітей з раннього віку намагаються привчити до того, що Партія регіонів – «это наше все». Владі потрібні слухняні неосвічені раби, а не успішні громадяни з європейським мисленням.

Нагадаємо, громадський проект "Без кордонів", центр "Соціальна дія", Центр громадянських свобод, Центр інформації про права людини, правозахисний центр "Поступ", кримський правозахисний центру "Дія" та інші організації, які направили звернення, вважають, що  ПР не безпосередньо змушує школярів виходити на вулиці. Це робиться через місцеві управління освіти, які намагаються догодити правлячій партії і знімають учнів з уроків. При цьому Вадим Колесніченко заявив, що "поки не буде хоча б однієї скарги від самих школярів або студентів, все сказане - не більше, ніж голослівні звинувачення і брехня, а таких скарг немає".

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  4 Листопада 2013 +Коментар | подобається