Останні події

Зварити борщ стало в 3 рази дорожче

  Ціни на овочі борщового набору станом на 1 листопада 2013 року перевищують минулорічні у 3,1 разів. Такі дані оприлюднили  аналітики «АПК-інформ: овочі та фрукти».

 -  В той час як ціни на борщовий набір зросли втричі, мінімальні зарплати та пенсії в цьому році зросли лише на 10-13 грн (тобто на 1%), - підкреслила  голова Лановецької районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Лілія Будняк. – Для більшості українців «борщовий набір» складає чи не основну частку витрат на харчування, тож зростання цін на овочі – суттєвий удар по сімейному бюджету пересічного громадянина. Звісно, ні Януковича, ні Азарова не турбує це. Останній з них взагалі продемонстрував свою «геніальність» торік, коли зросли ціни на овочі. Пан Азаров порадив людям брати лопати і саджати капусту самотужки.  

За словами «ударівки», найбільше подорожчали за рік цибуля та картопля. Ціни на цибулю сьогодні в 4,7 рази перевищують минулорічні, а  на картоплю - в 3,2 рази. Морква і буряк подорожчали за рік відповідно на 53,8% і 50%.

- Партія «УДАР» вважає, що влада, яка не може забезпечити елементарних потреб людей, не має права керувати державою,- резюмувала Лілія Будняк.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  5 Листопада 2013 +Коментар | подобається