Останні події

Ігор Побер: Ми доб’ємося свого!

 Сьогодні, 06 листопада, законопроект про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (щодо гарантування прав на справедливе пенсійне забезпечення та скасування деяких норм пенсійної реформи), ініційований депутатами від фракції «УДАР», був вкотре винесений на голосування Верховної ради.  Відтак  із 398 присутніх депутатів  «за» проголосувало лише 210 народних обранців, тож рішення не прийняли.

-  І владі ще вистачає нахабності заявляти про те, що вона дбає про народ? - обурюється народний депутат України від фракції «УДАР», один із авторів законопроекту Ігор Побер. – Користуючись більшістю у парламенті, «біло-блакитні» в черговий раз забирають у людей шанс отримувати нормальні пенсії. Вочевидь, вони твердо вирішили, що маніпулювати бідним народом їм буде легше.

За словами Побера,  партія «УДАР» зупинятися не збирається. Депутати команди Кличка і далі будуть вносити аналогічні законопроекти.

- «Вода камінь теше», за таким принципом працюватиме партія «УДАР» до того часу, допоки не доб’ється свого. А я впевнений, у нас все вийде, - резюмував Ігор Побер.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу

  6 Листопада 2013 +Коментар | подобається