Останні події

Тернопільські «ударівці» - за Європу!

 Активісти Тернопільської обласної організації партії «УДАР» взяли участь у мітингу на підтримку європейського вибору України, що відбувся вчора, 07 листопада в Києві  під Верховною радою.

Зі скандуваннями «Україна – це Європа» колона мітингувальників попрямувала від Європейської площі до Верховної ради. Тут перед  ними виступив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко,  депутати від «УДАРу» та інших опозиційних партій.

- У Верховній Раді реалізують сценарій, задуманий Януковичем і його оточенням. Це сценарій зриву європейської інтеграції України, сценарій зради національних інтересів, - наголосив Віталій Кличко.

Також лідер «УДАРу» відзначив, що майже рік тому були сформульовані умови, виконавши які Україна зможе підписати Угоду про асоціацію з ЄС. Водночас Янукович і його команда свідомо обманювали громадян України і європейських партнерів. «Їх поведінка, особливо останнім часом – це пошук способів, як не привести Україну до Європи. Це – безвідповідальна політика», - зазначив лідер “УДАРу” в інтерв'ю журналістам.

 Влада повинна зрозуміти: «УДАР» не відступить, - наголосив народний депутат України від фракції «УДАР» Ігор Побер. - Ми будемо всіма можливими шляхами добиватися підписання Угоди про асоціацію з ЄС, адже це наш єдиний шанс стати європейською державою не лише географічно, а й економічно.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу 

  8 Листопада 2013 +Коментар | подобається