Останні події

Тернопільські «ударівці» провели круглий стіл

 11 листопада у Тернополі відбувся круглий стіл на тему «Україна в ЄС- переваги для молоді». До дискусії лідерів громадських організацій, студентського самоврядування, «Українського вибору» та активістів Тернопільської обласної організації «УДАРу» запросили члени Тернопільського молодіжного крила партії «УДАР».

-  Питання стратегічного вибору України насамперед повинне хвилювати молодь, адже саме їй прийдеться будувати своє майбутнє тут, - розпочав обговорення координатор Тернопільського молодіжного крила партії «УДАР», ініціатор круглого столу Андрій Копачівський. – За пропагандою, якою сьогодні переповнений інформаційний простір, потрібно розгледіти реальні переваги та недоліки від підписання Угоди. Втім потрібно зауважити, що переваг набагато більше.

Громадські лідери підтримали позицію Андрія Копачівського та відзначили, що Росія – не перспектива для української молоді. Заперечила цю тезу представниця «Українського вибору» Тетяна Міхєєва.

-  Я проїхав Росію вздовж і впоперек і бачив,як живуть люди, - розповів народний депутат України від фракції «УДАР» Ігор Побер. - Поза межами Москви – біднота. Та злиднів українці вже натерпілися. Годі! Україні пора рухатись у напрямку цивілізації, тобто Європи.

На завершення учасники круглого столу підписали резолюцію, якою засвідчили свою підтримку європейського курсу України. Не підписала резолюцію лише представниця «Українського вибору» Тетяна Міхєєва.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

  12 Листопада 2013 +Коментар | подобається