Останні події

Ігор Побер: Ми боротимемось за європейське майбутнє!

«Незалежно від подальшого розвитку подій, «УДАР» боротиметься за європейське майбутнє України». Про це заявив народний депутат України від фракції «УДАР» Ігор Побер.

- Місія Кокса-Кваснєвського заявила, що все ще сподівається на ухвалення необхідних законів до 19 листопада, - наголосив Ігор Побер. - Мандат місії подовжено фактично до Вільнюського саміту. У спільному зверненні парламентських фракцій «УДАРу», «Батьківщини» та «Свободи» опозиція закликала українців вийти на акцію в підтримку підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

За словами «ударівця», Україна все ще має шанс підписати Угоду. Втім це – не досягнення влади, це – визнання волі українського народу, його історичних прагнень.

-  Ми повною мірою усвідомлюємо свою відповідальність перед суспільством, - підкреслив Ігор Побер. - Тому «УДАР» зробить усе, щоб євроінтеграційний пакет законопроектів був прийнятий на засіданні парламенту 19 листопада. Також закликаю тернополян долучитися до громадянської акції, що відбудеться  24 листопада у столиці.

Нагадаємо, вчора, 13 листопада, спікер Верховної Ради Володимир Рибак закрив позачергове засідання, заявивши, що всі три законопроекти не готові до розгляду. Основними вимогами ЄС до України для підписання асоціації було прийняття в цілому закону про прокуратуру, змін до виборчого законодавства та про лікування Юлії Тимошенко за кордоном.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  14 Листопада 2013 +Коментар | подобається