Останні події

Кличко йде в Президенти: провокатори – проти!

Сьогодні, 19 листопада, у Тернополі невідомі розклеїли провокативні листівки проти «УДАРу». Текст листівки:

«23 листопада о 16:00 в ТРЦ «Подоляни» у рамках Всеукраїнського туру Віталія Кличка «Увійдем у Європу разом» відбудеться круглий стіл на тему: «Тернопіль місто європейців!!!». До обговорення учасників пропонуватиметься рішення Європейського суду з прав людини від 07.11.2013 року про право представників сексуальних меншин на отримання дипломатичного притулку у країнах ЄС.

Прийди і підтримай європейський вибір Віталія Кличка! Разом скажемо ні гомофобству в Україні! Європейські цінності у кожну сімю!»

- Політичні опоненти «УДАРу» розуміють, що у Віталія Кличка найбільше шансів стати очільником держави, тож вони ганебними способами намагаються усунути його з Президентських перегонів, - наголосив народний депутат від фракції «УДАР» Ігор Побер. - Та їм потрібно зрозуміти: нічого не вийде!   

Листівки, мета яких - переконати жителів Тернополя у тому, що партія «УДАР» - за гомосексуалізм,  написані неграмотно та непрофесійно. Ми впевнені, що тернополяни зрозуміють цей невдалий «жарт» та не вестимуться на дешеві провокації.

- Прикро, що у Тернополі, знаному як найпатріотичніше місто України, хтось займається такими низькими речами і поширює інформацію проти найвідоміших боксерів, українців, які принесли нашій державі всесвітню славу - братів Кличків,- підкреслив Ігор Побер.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  19 Листопада 2013 +Коментар | подобається