Останні події

Тернопільська «молодіжка» відвідала Верховну раду

Учасники Тернопільського молодіжного крила партії «УДАР» взяли участь у парламентських слуханнях на тему: «Участь молоді у суспільному житті: економічна активність», що відбулися 20 листопада в залі пленарних засідань Верховної ради України.

Із доповідями перед  молоддю виступили посадовці з Міністерств, а також молодіжні лідери та активісти громадських рухів.

-  Вчора особисто переконався у тому, як наша влада завішує вуха локшиною та замилює очі молоді, - зауважив координатор Тернопільського молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Копачівський. – Міністерські посадовці  та «регіоналівські» депутати  із трибуни Верховної ради впевнено заявляли про покращення показників молодіжної політики в цілому, а у роздаткових матеріалах нам запропонували графік динаміки рівня молодіжного безробіття в європейських країнах, мовляв , у нас не все так погано! Тим не менше, подібні заходи є корисними, оскільки ми почули не лише констатацію проблем  молоді, а й безліч шляхів їх вирішення, запропонованих, до речі, насамперед молодіжними активістами. А хто ж врятує ситуацію в державі, як не ми самі?!

«УДАР» знає як вийти із критичної ситуації, що склалася в Україні, але втілити задумане у реальність можна буде лише після зміни діючої влади.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

  21 Листопада 2013 +Коментар | подобається