Останні події

У Бережанах провели «круглий стіл»

  З ініціативи Бережанської районної та молодіжної організації партії «УДАР»  вчора, 21 листопада, в місті відбувся круглий стіл на тему «Україна в ЄС- переваги для молоді». До обговорення запросили голову Бережанської районної організації «УДАРу» Андрія Ракочого, члена партії «УДАР» Володимира Петровського, а також лідерів молодіжних організацій та студентського самоврядування.

- Хоча тема «круглого столу» «Україна в ЄС – переваги для молоді», зважаючи на зупинку процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, наша розмова в більшій мірі стосувалася причин зірвання Угоди, - наголосив голова Бережанської районної організації «УДАРу» Андрій Ракочий. – Втім, впевнений, шанс підписати Угоду ще не втрачено. Усе в наших руках!

- Усі запрошені підтримали тезу про те, що Україні потрібно обрати європейський шлях, -зауважила координатор Бережанської «молодіжки» партії «УДАР» Ірина Мартинишин. – Молодь не хоче і не буде миритися із майбутнім, яке їй нав’язують. Ми прагнемо змін!

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  22 Листопада 2013 +Коментар | подобається