Останні події

Євромайдан – у Тернополі!

Обурені вчорашнім рішенням влади зупинити процес підписання Угоди про асоціацію з ЄС тернополяни зібралися сьогодні, 22 листопада, на Театральному майдані міста.

- Неприпустимо, коли долею країни розпоряджається купка олігархів, - наголосив координатор Тернопільського молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Копачівський. – Те, що зараз на майдані Тернополя та й багатьох інших міст України зібралися тисячі людей свідчить про те, що українці не збираються миритися із рішенням влади, ми готові відстоювати Україну в Європі до кінця!  

 Голова Тернопільської міської організації партії «УДАР» Ігор Яворський закликав жителів Тернополя приєднатися до акції підтримки євроасоціації в Києві.

- Політична ситуація в державі залежить насамперед від нас та нашої активної громадської позиції, - зауважив Ігор Яворський. – Тож говоріть усім, що 24 листопада о 12 годині біля пам’ятника Шевченку на Європейській площі збирається весь український народ.   

Під скандування «Україна – це Європа» активісти роздавали перехожим стрічки, а також роздаткові матеріали про 12 переваг для української молоді після підписання Угоди.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  22 Листопада 2013 +Коментар | подобається