Останні події

У Зборові більше тисячі людей вийшло на мітинг

2 грудня Зборівський районний штаб народного спротиву провів у центрі міста мітинг та відкриту позачергову сесію міської ради.  

  На сесії депутати засудили дії влади та підтримали звернення до Верховної ради щодо імпічменту Президента та відставки уряду.

- З 9 днів, які я перебував у Києві, зрозумів, що цього разу українці не здадуться, ми повинні йти до кінця, - наголосив заступник керівника Зборівського районного штабу народного спротиву, заступник координатора молодіжного крила Тернопільської обласної організації «УДАРу» Василь Мудло. - Я закликаю членів Партії регіонів, депутатів, працівників райдержадміністрації виходити із лав «біло-блакитних» . В протилежному випадку це означатиме їхню підтримку злочинного режиму Януковича та зраду національних інтересів.  

- Ми організували збір коштів для відправлення людей до Києва та закупки продуктів для місцевих мітингувальників, - розповів голова Зборівської районної організації партії «УДАР», член місцевого штабу народного спротиву Павло Борисюк.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  2 Грудня 2013 +Коментар | подобається