Останні події

У Тернополі відбулось віче «Солідарність проти терору»

 

 29 грудня на Театральному майдані у Тернополі відбулось Народне віче «Солідарність проти терору».

З черговою подякою та настановою до громади міста звернулася голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії «УДАР», заступник керівника Тернопільського Штабу національного спротиву Наталка Михно.

 -  Сьогодні лише конкретні дії та вчинки допоможуть нам перемогти, -  наголосив голова Тернопільської міської організації партії «УДАР», член Тернопільського Штабу національного спротиву Ігор Яворський.  - Тож закликаю усіх:  мобілізуйтесь на Київ, адже столичні мітингувальники потребують нашої допомоги.   Також вступайте у  новостворене Всеукраїнське об’єднання  «Майдан». Важливо,  щоби до цього громадського руху долучився  кожен патріот України, адже об’єднаний український народ нікому не під силу здолати.

За словами Ігоря Яворського,   заяви «регіоналів» про нібито шалену підтримку тернополянами Януковича, ніщо інше, як пустослів’я. Ті, кого насильно вивозили на Антимайдан, боялися втратити роботу.

Під час Народного віче відбулася виїзна 48 сесія Тернопільської обласної ради, на якій розглянули та більшістю голосів прийняли такі рішення:

-         вжити заходів щодо припинення договірних відносин  ( 1 січня 2014 року завершується термін договору оренди) та виселення Тернопільської облдержадміністрації з орендованих приміщень;

-         проголосити 2014 рік в Тернопільській області  роком провідника ОУН Степана Бандери;

-         затвердити положення про використання місцевої та національно-визвольної символіки (червоно-чорний прапор обов’язково повинен бути вивішений поряд із Державним на будівлі облради у визначені дні).

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

 

  29 Грудня 2013 +Коментар | подобається