Останні події

Ігор Побер: Українці налаштовані на перемогу!

    Різдвяні свята  не  завадять українцям залишатися на Майдані. Згідно опитування, зробленого Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва», чотири п'ятих учасників Євромайдану готові стояти на Майдані стільки, скільки буде потрібно.  

- Зараз вирішення політичної кризи цілком залежить від дій влади, -наголосив народний депутат України від фракції «УДАР» Ігор Побер. - Якщо вона і далі відверто ігноруватиме Майдан, протести будуть лише ширитися, а градус напруги – підвищуватися.  Тому Януковичу та його братії не слід розраховувати, що «все розсмокчеться саме по собі». А у разі застосування сили, ситуація взагалі може вийти з-під контролю і радикальні протестні дії охоплять більшість країни. У влади не вистачить «беркутів» і внутрішніх військ, щоб  приборкати всіх українців.

За словами Ігоря Побера, Україна вже має  досвід подолання системної кризи саме через проведення позачергових виборів парламенту та президента.

- В умовах, що склалися в Україні, єдиним цивілізованим способом мирного вирішення політичної кризи є проведення дострокових президентських виборів, - резюмував народний депутат.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

  30 Грудня 2013 +Коментар | подобається