Останні події

Ігор Побер: До 2018 року українську армію "вріжуть" ще на 10 тисяч офіцерів

 Заява міністра оборони Павла Лебедєва про те, що  у  найближчі чотири роки Збройні сили України скоротять на 10 тисяч осіб  можна цілком вважати фактичним знищенням Збройних Сил.  Про це заявив народний депутат України від фракції «УДАР», член Комітету України з питань національної безпеки та оборони Ігор Побер.

-  Міністерство оборони перетворюється в ліквідаційну комісію, - заявив «ударівець». - Вочевидь, метою оголошеного міністром Лебедєвим «реформування» є фактичне знищення Збройних сил. Причина – військове майно. «Януковичі» хочуть прихопити землю, нерухомість та майно військових. За словами міністра, скорочення буде переважно за рахунок частин забезпечення та управління, тобто саме тих, хто забезпечує обороноздатність країни. Натомість кожного року рекордними темпами йде збільшення фінансування МВС. У наступному році згідно бюджету, розробленого Кабміном, воно збільшиться на 2 млрд гривень.

  За словами Ігоря Побера,  це прямо свідчить – для Януковича головним ворогом є власний народ, а не зовнішні загрози. Для українських військових очевидний висновок – переобрання Януковича на другий термін призведе до остаточного знищення армії. Єдиний вихід – бути вірним присязі та залишатися разом з народом.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  2 Січня 2014 +Коментар | подобається