Останні події

Обережно: тут живе «регіонал»

З ініціативи Тернопільського штабу національного спротиву 15 січня у місті відбувся автопробіг, під час якого майданівці навідалися до місцевих «регіоналів». Активісти Тернопільської міської та районної організацій партії «УДАР» стали співорганізаторами акції.

- Наліпки з надписом «Тут живе регіонал» та інформаційні листівки ми розповсюдили у під’їздах, де живуть члени провладної партії та між їхніми сусідами, таким чином ми інформували тернополян, що серед них живуть «регіонали», представники антинародного, ненависного режиму Януковича, - розповів голова Тернопільської міської організації партії «УДАР», член Тернопільського штабу національного спротиву Ігор Яворський. – Ми вкотре закликали  місцевих «регіоналів»  задуматися над партійною приналежністю,покаятись і вийти з лав злочинної партії. 

  Під час акції майданівці відвідали: заступника голови Тернопільської ОДА Петра Гоча, голову фракції Партії регіонів у Тернопільській облраді Павла Федика, керівника апарату ОДА Юрія Желіховського, першого заступника голови ОДА Миколу Головача, а також члена фракції Партії регіонів у Тернопільській міській раді Костянтина Баранова.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  16 Січня 2014 +Коментар | подобається