Останні події

Координаційна рада Тернопільщини обрала Кличка, як єдиного лідера спротиву Майдану

11 громадських організацій Тернопільщини, які входять у Координаційну раду громадських організацій захисту української державності одноголосно прийняли заяву до керівників опозиційних парламентських фракцій у якій закликали підтримали кандидатуру Віталія Кличка, як єдиного лідера спротиву Майдану, пише «Номер один». 

Звернення направлено лідерам парламентських фракцій – Арсенію Яценюку, Олегу Тягнибоку та Віталію Кличку.

Головам депутатських фракцій

у Верховній Раді України:

Політичної партії „УДАР

Народному депутату України Кличку В.В.

Всеукраїнського об’єднання „ Батьківщина”

Народному депутату Яценюку А.П.

Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Народному депутату  Тягнибоку О.Я.

Заява  громадських організацій Тернопілля

Переконані, що в Україні має бути визначений єдиний лідер опозиційного спротиву, який дотримується принципів патріотизму, цінує та поважає гідність, права та свободи українців, працює чесно та відкрито і не боїться брати на себе відповідальність. Лідером опозиційного спротиву повинен стати новий і чесний політик, який сповідує принципи патріотизму та гідності людини, який має цілісну програму нового, європейського розвитку держави. Нам потрібен лідер, який запропонує країні альтернативу та поверне очікування і надії українців на справді щиру і відкриту політику. Саме таким лідером ми вважаємо Віталія Кличка.

Ми, представники громадських організацій Тернопільської області, висловлюємо свою підтримку лідеру партії "УДАР" Віталію Кличку як політику та діячеві, який здатен перемогти існуючий режим. Саме Віталій Кличко своїми рішучими діями протягом масових протестів останніх тижнів продемонстрував необхідні якості Політика і Провідника.

Віталій Кличко ­– лідер, який здатен змінити країну та втілити в Україні програму нового, європейського розвитку.

 

Заява прийнята одноголосно на засіданні Координаційної Ради громадських організацій захисту Української державності Тернопілля.

  23 Січня 2014 +Коментар | подобається