Останні події

У Тернополі віче відбулось під стінами ОДА

24 січня у Тернополі відбулось вже традиційне віче. Тільки цього разу не на Театральному майдані, а під стінами  облдержадміністрації.

Із подякою до жінок звернулася голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії "УДАР" Наталка Михно. 

- Щиро вдячна вам, дорогі жінки, за вашу відвагу, за те, що підтримуєте та допомагаєте чоловікам, -наголосила пані Наталка. - А чоловіків ще раз хочу закликати: їдьте до Києва! 

- Я постійно зустрічаюся із керівниками спецпідрозділів, з діючими керівниками міліції та закликаю їх переходити на сторону народу, -поділився генерал-лейтенант міліції у відставці, активіст партії "УДАР" Віталій Максимов. - Не може брат проти брата воювати!

Із хвилини мовчання в пам'ять загиблих активістів Євромайдану розпочав своє звернення до громади голова молодіжного крила Тернопільської міської організації партії "УДАР" Дмитро Андрієшин. 

- Звертаюсь до внутрішніх військ: не виконуйте злочинні накази та не беріть на себе відповідальність за людські життя, -наголосив "ударівець". - Приєднуйтесь до майданівців, а ми, в свою чергу, гарантуємо вам захист. 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

 

 

  25 Січня 2014 +Коментар | подобається