Останні події

Наталка Михно: Народний виконком Тернопільської області обрав керівництво та розподілив обов'язки

30 січня у Тернополі відбулось засідання прес-клубу, на якому члени Народного виконкому Тернопільської області розповіли про подальший план дій.

- Ми визначили структуру Народного виконкому Тернопільської області та розподілили обовя'зки, -поділилась голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії "УДАР", засупник керівника Штабу національного спротиву Тернополя  Наталка Михно. - До складу Народного виконкому Тернопільської області увійшли кандидати, котрих рекомендував Штаб національного спротиву та Тернопільська обласна рада. Кількісний та персональний склад Народного виконкому Тернопільської області визначаєтья сесією Тернопільської облради і є підзвітним Тернопільській облраді.  Члени цього контрольно-координаційноо органу працюють на громадських засадах. Кожен представник Народного виконкому візьме під свій контроль  певний напрямок роботи.  Я, до прикладу, займатимусь освітньою та науковою ділянками.

За словами пані Наталки, за дорученням громади Народний виконком Тернопільської області має на меті здійснювати контроль над діяльністю органів місцевої державної влади згідно із законодавством. 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  30 Січня 2014 +Коментар | подобається