Останні події

Ігор Яворський: Єдиний компроміс для українського народу – це повне перезавантаження влади

02 лютого у Тернополі біля пам'ятника Степану Бандері відбулось "Віче пам'яті". До громади міста звернулись члени Штабу національного спротиву та представники влади міста та області. 

- Дякую вам за активну, свідому громадську позицію, - звернувся до тернополян голова Тернопільської міської організації партії "УДАР", член Штабу національного спротиву Тернополя Ігор Яворський. - Якби не ви, ті, хто стоять по Майданах усієї України, не було б надії на краще європейське життя! Якби не ви - не було б віри, що український народ  подолає цей антинародний, антиукраїнський та ненависний нам режим Януковича. Саме завдяки вам ми об’єдналися під єдиним гаслом «Разом і до кінця!»

За словами Ігоря Яворського, злочинна влада розказує нам, що так званим «законом про амністію» було досягнуто компромісу.

- Але ж хіба це  компроміс, коли лідера автомайдану Дмитра Булатова спочатку катують,  а потім хочуть заарештувати, бо він, вибачте, зміг вижити! – наголосив Ігор Яворський. Хіба це компроміс, коли мирних українців на вулицях виловлюють і кидають за грати тільки через те, що в їхніх руках державний жовто-блакитний прапор?! Хіба це  компроміс, коли тітушки, бандити та злочинці на службі в міліції? Що це за такі правоохоронні органи, які стоять пліч-опліч в одній колоні із зеками і бють до смерті мирних громадян? Хіба терор проти українського народу це – компроміс?! Єдиний компроміс для українського народу – це повне перезавантаження влади. Ми - вільні люди і не дозволимо режиму Януковича знищити нашу свободу! СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

  2 Лютого 2014 +Коментар | подобається