Останні події

Ігор Побер: Міністерство внутрішніх справ перетворилося на міністерство провокацій

«Замість того,щоби розшукувати злочинців та підтримувати правопорядок у державі,  так звані правоохоронці покривають бандитів у своїх лавах», вважає народний депутат від «УДАРу», член комітету з питань національної безпеки та оборони Ігор Побер.

- За неповні три місяці мирного протесту жертвами репресій стали 1739 людей, 4 з них загинули, а 35 досі вважаються безвісти зниклими,  також  постраждали 136 журналістів, - наголосив «ударівець». – Тим не менше,  не зважаючи на численні відео - та фотоматеріали, які підтверджують  злодіяння бійців спецпідрозділу «Беркут» та міліції, правоохоронці досі не знайшли жодного винного у побитті активістів чи журналістів.

За словами Побера,  натомість все частіше  лунають  провокаційні заяви про факти вбивств, зґвалтувань, пограбувань, поширення зброї, що намагаються пов’язати із Євромайданом.

- Очевидно, що в основі такої зухвалої поведінки силовиків та нехтування ними своїми службовими обов’язками лежить хибне відчуття безкарності за вчинені злочини або злочинну бездіяльність, -продовжив Ігор Побер. – Міністерство внутрішніх справ перетворилося на міністерство провокацій. Проте ми застерігаємо усіх співробітників ГПУ, МВС, СБУ та інших силових структур, що їх нинішні дії не минуться безслідно. Раніше чи пізніше,  винні обов’язково будуть притягнуті до відповідальності.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  4 Лютого 2014 +Коментар | подобається