Останні події

Наталка Михно: Аналізуйте те, що відбувається

07 лютого відбулося засідання Тернопільського прес-клубу на тему: "Подробиці: Як виконком став народним виконавчим комітетом. Гроші Майдану. Останні рішення судів". Серед запрошених - голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії "УДАР", заступник голови виконавчого комітету Народної ради Тернопільської області Наталка Михно. 

   Також обговорили рішення тернопільського міськрайонного суду, що 06 лютого задовольнив позовні вимоги прокуратури Тернопільської області  щодо перешкоджання у користуванні адмінбудівлею по вул. Грушевського, 8 та зобов’язав осіб , перебування яких в адмінбудівлі не пов’язаного з виконанням трудових обов’язків, звільнити приміщення Тернопільської облдержадміністрації.

На засіданні також прозвітували про зібрані на тернопільському Майдані та витрачені кошти. Відтак, за словами заступника  голови виконавчого комітету Народної ради Тернопільської області Любомира Шимківа, від початку революції (22.11.2013) було зібрано 2 331 94 гривень. Кошти, за словами Любомира, були витрачені на повернення грошей за квитки до Києва, на оплату автобусів, котрі перевозили продукти, бензин та канцелярію.

 

Ольга  Вербило, прес-служба УДАРу.

  7 Лютого 2014 +Коментар | подобається