Останні події

Тернопільський Штаб національного спротиву закликав до страйку

У звязку із подіями, що відбулись 18 лютого у Тернополі, Штаб національного спротиву закликав мешканців області до загальноміського та загальнообласного страйку. Зокрема із відповідним зверненням до мешканців Тернопілля звернулась голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії "УДАР", заступник голови Тернопільського Штабу національного спротиву Наталка Михно на засіданні прес-клубу, що відбулось 19 лютого у Тернополі.

"Тернопільський обласний Штаб Національного спротиву закликає мешканців Тернополя і Тернопільщини підтримати мирний протест українського народу проти злочинного режиму загальноміським та загальнообласним страйком.

Зараз не час працювати на криваву владу! Зараз час дати їй відсіч, показавши свою єдність і небажання жити в поліцейській державі!

Закликаємо всіх свідомих українців їхати обороняти столичний Майдан! Саме там вирішуються бути Україні вільною чи ні!

Ті ж, хто в силу певних обставин не має змоги їхати в Київ, просимо вийти на Майдани обласного, районних центрів, містечок, сіл і селищ, аби спільним мирним протестом підтримати усіх, хто стоїть на барикадах за майбутнє країни!

Звертаємося до ректорів вищих навчальних закладів міста й області: не перешкоджайте своїм студентам приєднуватися до мирного спротиву українців!

Від нашої свідомої позиції нині залежить доля України і кожного з нас!

19 лютого 2014 року."

Нагадаємо, вчора у Тернополі радикально налаштовані молодики штурмували та громили будівлі ОДА, міліції, прокуратури та СБУ.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  19 Лютого 2014 +Коментар | подобається