Останні події

У Тернополі відбулось "Віче пам'яті"

23 лютого у Тернополі відбулось "Віче пам'яті", на якому хвилиною мовчання вшанували загиблих активістів Майдану. Опісля до громади звернулись представники влади міста, члени Штабу національного спротиву та активісти. 

Генерал-лейтенант у відставці, активіст партії "УДАР" Віталій Максимов, виступаючи на Віче, запевнив усіх, що від народного суду сховатись не вдасться нікому.

- Ці дня для нас сумні і в жалобі, тож ми ні в якому разі не повинні пробачити і забути ті злочини проти українського народу, які вчинив режим Янучара з Межигіря, - наголосив голова Тернопільської міської організації партії «УДАР», член Штабу національного спротиву Ігор Яворський. - Кожна куля, випущена в мирного українця, вернеться до того, хто стріляв, бумерангом. Бо ніхто не забутий і ніщо не забуто. Зараз деякі представники злочинної Партії регіонів виходять з неї, думаючи, що втечуть від народного гнуву. Та вони помиляються! Народний суд скоро настане для усіх, хто служив банді та зеку.

За словами Ігоря Яворського, першочергово потрібно провести повну люстрацію влади. Всі керівники виконавчих структур правоохоронних органів, які служили злочинному режиму, мають бути відсторонені та покарані. Адже якщо ми цього не зробимо «Небесна Сотня» - хлопці та дівчата, які поклали своє життя за вільну від диктатури Україну, нас не пробачать.

Герої не вмирають!

Майдан вже навіть не на площах!

Майдан вже навіть не в наших головах!

Тепер Майдан навіки в наших серцях!

Слава Україні!Героям Слава!

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

  23 Лютого 2014 +Коментар | подобається