Останні події

Ігор Яворський: Потрібно робити люстрацію, а не лише говорити про неї!

Ми постійно формуємо так звані списки люстрації.

Зараз до нас звертається багато людей зі своїми бідами та скаргами на злочинні дії правоохоронних органів, якщо їх тепер так можна назвати, керівників виконавчих структур влади тощо.

Нещодавно ми розглядали справу щодо фальсифікації кримінальної справи та вимагання хабаря працівниками УБОЗу Тернопільської області в п’ятнадцятирічного хлопця, якого було незаконно звинувачено «корупціонерами в пагонах». По даному факту в.о. начальника УБОЗ направив матеріали в обласну прокуратуру щодо неправомірних дій зі сторони працівників УБОЗу УМВС України в Тернопільській області. Ми уважно будемо слідкувати за ходом справи та інформувати громадськість області.

Я дякую тим патріотам, справжнім офіцерам силових та правоохоронних структур, які ще декілька місяців тому перейшли на бік українського народу – відмовились виконувати злочинні накази, а тепер надають нам інформацію про подібні злочини «перевертнях в пагонах», допомагають нам фахово розібратись в тих чи інших справах, які режим роками складав проти мирних українців.

Так, ми заходимо в кабінети до найвищих чиновників поваленого режиму і «допомагаємо» їм написати заяви на звільнення!

Я закликаю нову владу не залишати на керівних посадах прибічників поваленого режиму та Партії регіонів! На жаль, маємо інформацію, що ще незвільнені керівники виконавчих структур, правоохоронних органів намагаються  будь-якими способами домовитись із новою владою, щоб залишитись на «пригрітих» місцях. Якщо така ганебна ситуація буде продовжуватись, я особисто разом з тернополянами буду цих «горе керовніків» викидати з владних кабінетів!

Ми ніякого марального права не маємо мовчати – кожний хабарник та корупціонер, який служив вірою і правдою злочинному режиму Янучара з Межигір’я, буде покараний. І якщо ми цього не зробимо «Небесна Сотня», яка відала своє життя за нас з вами, за нашу кращу  долю нам цього не пробачить! Слава Україні!

Ігор Яворський, голова Тернопільської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», член Штабу Національного Спротиву 

  3 Березеня 2014 +Коментар | подобається