Останні події

Тернопільський «УДАР» взяв участь у круглому столі «Саміт Україна – ЄС: результати і висновки»

 

Представники тернопільського «УДАРу» взяли участь у круглому столі присвяченому результатам самміту «Україна – ЄС». У засіданні, яке відбувалось у Тернопільському прес-клубі, взяли участь представники політичних партій та експерти. Серед питань, які обговорили учасники: чи стали справи Тимошенко і Луценка гальмом на шляху для Європи, чи зробила українська влада висновки з результатів саміту, чи стане альтернативою Євросоюзу – Євразійський Союз.

Партія «УДАР» однозначно висловила свою позицію щодо вибору громадян України. Виступаючи під час святкування Дня Європи лідер партії Віталій Кличко сказав: «Коли ми говоримо, що ми – європейці, ми кажемо, що ми – частина цивілізації, яка обрала своїми цінностями Життя людини, Гідність людини, Свободу людини. Ми не обираємо місце проживання – ми й так живемо в Європі, ми – європейці».

Свої думки щодо результатів самміту висловили і учасники круглого столу.

За словами голови виконкому Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Наталії Михно, дії влади довели, що її слова про європейську інтеграцію – це лише красиві слова. Насправді, влада будує ще одну «євразійську» державу з централізацією політичних і економічних ресурсів і відсутністю громадського суспільства.

На думку політолога, доцента кафедри філософії та політології ТНЕУ Ігоря Дмитріва, нинішня влада застосовує вибіркове законодавство, переслідує опозицію, обмежує свободу слова – тобто відсутність результатів саміту лежить виключно в політичній площині.

За словами голови Тернопільської обласної організації партії «Україна Майбутнього» Ігоря Яворського, корені проблеми інтеграції України в ЄС лежать в нездатності «розібратися у внутрішніх проблемах».

Представник ВО «Свобода», депутат міської ради Михайло Головко зазначив, що Європа потребує України, однак прагматично бачить її, в першу чергу, сировинним придатком.

На думку голови Тернопільської організації партії «Громадська позиція» Петра Ландяка, Митний союз, який представляють як альтернативу Зоні вільної торгівлі є неможним для України, тому що є невигідним в першу самим олігархам.

В той час, представники ряду політичних сил: «Партія Регіонів», «Батьківщина», «Фронт змін», проігнорували обговорення. Підтвердивши, що владу і партії, які сьогодні представлені у парламенті, не цікавить шляхи розвитку країни і майбутнє її громадян.

Денис Захарчук.

 

 

  30 Грудня 2011 +Коментар | подобається