Останні події

Ігор Побер: Дякуємо військовослужбовцям, котрі залишаються вірними Присязі

- Дякуємо військовослужбовцям,котрі залишаються вірними Присязі, - наголосив народний депутат України від фракції «УДАР», член Комітету з питань національної безпеки та оборони Ігор Побер. 

Також, за словами «ударівця», фракція «УДАР» звернулася до Верховної Ради України з конкретними вимогами щодо підтримки українських воїнів. Першою вимогою є дати доручення бюджетному комітету терміново переглянути бюджет і запропонувати конкретні статті збільшення видатків на армію – за рахунок витрат на утримання вищих центральних органів влади.

- Також звернутися до Кабінету Міністрів з проханням внести зміни в постанову Кабміну, що визначає місцевості учасників бойових дій, - продовжив Ігор Побер.  - Надати всім українським військовим, які служать в Криму, статус учасників бойових дій, із відповідними особливостями нарахування строку служби і забезпеченням належних соціальних і фінансових гарантій. Ми також пропонуємо створити постійно діючу Міжфракційну робочу групу народних депутатів для відрядження до Криму, задля постійного спілкування з громадянами, законними органами місцевої влади, а також відновлення стабільності і керованості на півострові.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

  4 Березеня 2014 +Коментар | подобається