Останні події

У Тернополі вшанували Тараса Шевченка

Тернопільські "ударівці" взяли участь в урочистих заходах, присвячених 200-літтю з дня народження Тараса Шевченка. На Народному Віче до кількатисячної громади міста звернулися представники місцевої влади та народні депутати від Тернопільщини.

- Сьогодні ми повинні зайняти чітку позицію, аби не допустити від'єднання Криму від України, -наголосив народний депутат від фракції "УДАР" Ігор Побер. - І якщо буде потреба - поїдемо туди захищати своїх побратимів, адже Крим -це територія України!

Також відзнаки до 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка вручили активістам Тернопільського Майдану, зокрема голові Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії "УДАР" Наталці Михно, голові Тернопільської міської організації партії "УДАР" Ігорю Яворському, голові молодіжного крила Тернопільської міської організації партії "УДАР" Дмитру Андрієшину, а також секретарю молодіжного  крила Тернопільської обласної організації партії "УДАР" Зоряні Антонів.

Опісля громада рушила до пам'ятника Тарасу Шевченку, де відбулося покладання квітів, молебень та виступи представників влади та громадських активістів.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

 

 

 

  9 Березеня 2014 +Коментар | подобається