Останні події

Дякуємо громаді за пильність!

  Кандидатура Ростислава Левчука, ініційована по квоті «УДАРу» на посаду заступника губернатора Тернопільщини з гуманітарних питань, викликала резонанс серед громадськості міста. Мовляв, екс-начальник відділу охорони здоров’я та  медичного забезпечення міськради є начебто неприйнятною кандидатурою на  зазначений пост.  Незважаючи на це, самі ж працівники галузі охорони здоров’я такої думки не підтримують та вважають пана Левчука  фахівцем.  

 «УДАР» керувався насамперед професіоналізмом та досвідом роботи, адже сьогодні грамотна політика як ніколи важлива. Зазначимо, що Ростислав Левчук не є членом партії «УДАР», висувався лише по квоті та наразі не є затвердженим на посаді заступника губернатора.

  Тернопільська обласна організації партії «УДАР» дякує громадським активістам  за пильність та контроль. Ми  готові вислухати всі «за» і «проти», адже призначення чиновників усіх рівнів, починаючи від уряду і закінчуючи головами районних адміністрацій, повинні відбуватися виключно на основі принциповості та професіоналізму кандидатів та за погодженням з громадою.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

  11 Березеня 2014 +Коментар | подобається