Останні події

У Тернополі стартувала «Школа політичної освіти»

13 березня у Тернополі стартував проект  «Школа політичної освіти». Гостя першого заняття - голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Наталка Михно - розповіла про роль молоді у структурі та розбудові партійної організації.

«Якщо хочеш змінити партію – очоль  її, якщо хочеш змінити країну – керуй нею», - наголосила Наталка Михно.  – Ми маємо не лише декларувати те, якою має бути політична система Україна, важливо брати практичну участь у її вдосконаленні. 

Після завершення  теоретичної частини  заняття  учасники Школи вчилися писати резюме. Також  кожен мав змогу відчути себе справжнім політиком, взявши участь в імпровізованому брифінгу.

Нагадаємо, «Школа політичної освіти» -  проект,  ініційований Молодіжним крилом Тернопільської обласної організації партії “УДАР».  Він спрямований на виховання молоді, яка хоче в майбутньому реалізувати себе в політиці.  Проект  допоможе засвоїти теоретичні та практичні знання із  основ політики,  журналістики, фанрайзингу, іміджмейкінгу, піару,  ораторського мистецтва та юриспруденції.

На наступному  занятті говоритимемо про функції кожної із гілок державної влади. Зустріч відбудеться  в четвер, 20 березня о 17.00 за адресою вул. Микулинецька 3а, оф.304.

Чекаємо на Вас!

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  14 Березеня 2014 +Коментар | подобається