Останні події

Ігор Побер: "Для перемоги Україні потрібен єдиний кандидат від демократичних сил!"

На ХІ З’їзді партії «УДАР», що відбувся 29 березня у Києві, її лідер Віталій Кличко закликав підтримати на президентських виборах 25 травня єдиного кандидата від демократичних сил – Петра Порошенка. Сам же Кличко балотуватиметься на посаду мера Києва. 

«Уподовж усієї революції Гідності позиція «УДАРу» була чіткою: ми закликали і закликаємо до підтримки єдиного кандидата від демократичних сил на президентських виборах,- наголосив народний депутат України від фракції «УДАР» Ігор Побер. – Сьогодні не час ділити портфелі, адже мова йде про майбутнє України. Державі потрібна людина, котра матиме найвищий відсоток довіри серед українців; політик, котрий об’єднає Україну. І якщо зараз таким є Петро Порошенко - ми маємо його підтримати». 
Рішення лідера «УДАРу» підтримати на президентських виборах свого головного опонента задля консолідації українців Ігор Побер вважає вчинком зрілого політика.
«Такий крок Віталія Кличка свідчить про одне: лідер «УДАРу» керується не політичними амбіціями, а політичною мудрістю, - підкреслив Ігор Миколайович. – Тому зараз важливо, щоби й інші кандидати від демократичних сил довели, що їхні слова про любов до України та прагнення змін - не просто популізм, і зняли свої кандидатури на користь єдиного кандидата».
Такий вчинок, на думку Ігоря Побера, гарантував би перемогу народному висуванцеві вже у першому турі, а відтак дозволив би зекономити щонайменше півмільярда гривень.
«Після майже чотирирічного панування бандитського режиму, нахабного грабування та вивезення державних коштів в офшори, Україна опинилася на межі банкрутства, - констатує народний депутат. – До прикладу, тільки анексія Криму, за підрахунками фахівців, обійшлася нашій державі у 18 мільярдів гривень. Тому сьогодні кожна копійка – як ніколи важлива. І витрачати її на передвиборчі перегони – було б неправильно.»
Ігор Побер переконаний, що тільки об’єднавшись, українці зможуть добитись змін, так само, як змогли скинути диктатора. 
«УДАР» закликає політиків, котрі представляють демократичні сили, об’єднатися, щоб виправдати сподівання народу. Адже Небесна сотня поклала своє життя не за чиїсь політичні амбіції, а за єдину справедливу європейську Україну!
Ольга Вербило, прес-служба "УДАРу".

  1 Квітеня 2014 +Коментар | подобається