Останні події

Олександр Хотюк: Поглиблення торгівельної співпраці з європейськими країнами допомогло би убезпечити Україну від російських «сюрпризів»

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відзначає зростання товарообігу з країнами Європейського Союзу і зниження товарообігу з Російською Федерацією.

«Така тенденція є сприятливою для України, - заявив голова Чортківської районної організації партії «УДАР» Олександр Хотюк. – А ускладнення торгівельно-економічних відносин з Росією було  очікуваним наслідком загострення політичного конфлікту.

 За словами «ударівця», в нинішніх умовах, єдиний спосіб убезпечити українську економіку від непередбачуваних дій російської сторони – це переорієнтація вітчизняних підприємств-експортерів на ринки інших країн.

 «Росія вже неодноразово доводила, що не є надійним економічним партнером для України, оскільки для отримання переваг в політичних питаннях завжди застосовувала мову шантажу та тиску на українську економіку та вітчизняних експортерів, - продовжив Олександр Хотюк. – Тому в першу чергу потрібно якнайшвидше здійснити всі необхідні дії для прискорення підписання економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС та створення повноцінної та всеохоплюючої Зони вільної торгівлі.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  3 Квітеня 2014 +Коментар | подобається