Останні події

«УДАР» : Призначення на посади представників колишньої влади - ганьбить пам'ять Небесної сотні!

Тернопільська обласна та міська організації партії «УДАР» виступили проти призначення екс-заступника головного міліціонера Тернопільщини Василя Облещука на посаду начальника УМВС у Тернопільській області. Відтак сьогодні, 04 квітня, під стінами обласного управління МВС відбувся пікет, у якому взяли участь не лише ударівці, а й представники «Свободи» та громадськості.

 «Василь Облещук, котрий уособлював злочинний режим  Януковича, не має морального права працювати у правоохоронних органах, а тим паче очолювати їх, - заявив голова Тернопільської міської організації партії «УДАР» Ігор Яворський.  – Саме завдяки Василю Облещуку та його начальнику Віктору Саку на активістів тернопільського Майдану і на мене зокрема, були відкриті кримінальні справи  за фактом блокування Тернопільської ОДА. Саме Василь Облещук намагався придушити мирні мітинги та пікети тернополян, погрожуючи їм кримінальною відповідальністю».

За словами Ігоря Яворського, призначення на посаду Василя Облещука та подібних йому одіозних  представників колишньої влади, у боротьбі з якою поклала життя Небесна сотня,  ганьбить світлу пам'ять героїв України.

 

 Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  4 Квітеня 2014 +Коментар | подобається