Останні події

У Тернополі екіпаж корвета "Тернопіль" зустріли, як героїв

У неділю, 6 квітня, на Віче Тернопільський Майдан аплодував екіпажу корвета «Тернопіль», які ще в п’ятницю прибули до нашого обласного центру. Зі собою моряки привезли прапор Військово-морських сил України, що був на щоглі корабля у час протистояння агресору.

«Я горда з того, що наша українська земля має таких відданих, мужніх, сміливих синів, як ви, - зазначила голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації політичної партії «УДАР» Наталка Михно. – Попри тиск, попри агресію та приниження з боку ворогу ви вистояли та не зрадили присязі на вірність українському народу. Ваша незламність і патріотизм мають стати прикладом для багатьох тих, хто нині взяв на себе обов’язок змінити Україну, хто на ділі, а не на словах є українцем!»

 Політик також наголосила на тому, що хоч нині в Криму затишшя, але в різних областях України  зявляються диверсанти.

 

«Затишшя завжди перед сильною бурею, - зазначила Наталка Михно. – Тому будьте мудрими, не дозволяйте ворожим диверсантам маніпулювати вашою свідомістю, не піддавайтеся на провокації, покликані розколоти Україну. Сила нашої держави – в єдності! І вони бояться цієї єдності більше, ніж зброї!»

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  6 Квітеня 2014 +Коментар | подобається