Останні події

Обласним виборчим штабом Петра Порошенка на Тернопіллі керуватиме Ігор Побер

Обласний виборчий штаб Петра Порошенка на Тернопіллі очолить народний депутат від фракції «УДАР» Ігор Побер, представник «Солідарності» на Тернопільщині - депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна керуватиме виборчою кампанією Порошенка. Про це політики заявили на прес-конференції, що відбулася 07 квітня у Тернопільському прес-клубі. 

«Ще торік Віталій Кличко наголошував на потребі висунення єдиного кандидата від демократичних сил на президентських виборах, того,  хто на момент старту передвиборчої кампанії матиме найбільший рейтинг, - підкреслив Ігор Побер. – І лідер «УДАРу»  дотримав  свого слова. Оскільки  згідно соціологічних опитувань Петро Порошенко сьогодні лідирує, Віталій Кличко зняв свою кандидатуру на його користь».

За словами Ігоря Миколайовича, важливо, щоби в об’єднання входили й інші політичні сили, готові підтримати  єдину кандидатуру Порошенка.

Ігор Побер також наголосив, що «УДАР» та «Солідарність» співпрацюватимуть на паритетних засадах.

«Сьогодні наша кінцева мета :Порошенко – президент, Кличко - мер Києва, - продовжив народний депутат. – Тож ми докладемо максимально зусиль, аби реалізувати задумане».

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

  7 Квітеня 2014 +Коментар | подобається