Останні події

Керівники, які не здатні налагодити ефективну роботу і захистити громадян на Сході України, повинні понести відповідальність

Мене дуже здивувала поведінка керівників правоохоронних органів під час подій, що відбувалися у Донецькій, Харківській та Луганській областях.  Сьогодні як ніколи правоохоронці повинні діяти на випередження, але аж ніяк не допускати подібних сценаріїв. Про це  розповів журналістам генерал-лейтенант міліції у відставці, член партії «УДАР» Віталій Максимов.

За словами Віталія Вікторовича, у цих областях налічується близько 25 тисяч особового складу міліції, при цьому кількість сепаратистів за різними даними - близько кількох сотень. При правильному керівництві така кількість правоохоронців могла би легко забезпечити порядок та не допустити захоплення адміністрацій.

«Ухвалення Верховною радою Закону про посилення відповідальності за сепаратистські заклики -правильний крок, - продовжив Віталій Максимов. – Відтак всі ті, хто закликають та сприяють роз’єднанню України, будуть покарані. Втім і керівники, які не здатні налагодити ефективну роботу і захистити громадян на Сході України, також повинні понести за це відповідальність.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

  9 Квітеня 2014 +Коментар | подобається