Останні події

Дмитро Андрієшин: Правильне виховання - запорука того, що ми поборемо корупцію

 Сьогодні одне із головних наших завдань – не просто викорінити корупцію,важливо виховати нове покоління молодих людей, котрі  хабарів не даватимуть і не братимуть апріорі. Про це заявив голова молодіжного крила Тернопільської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка», активіст тернопільського Майдану Дмитро Андрієшин на круглому столі, що відбувся 09 квітня у Тернопільській міській бібліотеці №4 для дорослих. «Духовність і хабарництво» обговорювали психологи, представники духовенства та політикуму, громадські діячі.

«Якщо дитині говоритимуть вдома, у школі, в церкві, а згодом в університеті, що давати та брати хабарів не можна – вірогідність того, що така дитина стане корупціонером дуже мала, - поділився Дмитро. – Потрібно також займатися самоосвітою, щоби незнання чогось не потрібно було компенсувати грошима».

За словами Дмитра Андрієшина, наразі студентське середовище активно бореться із корупцією. Відтак активи студрад вишів міста розробили анкети та провели опитування серед студентів. Результати показали, що більша частина тернопільського студентства хоче побороти корупцію.

«Починати боротися із корупцією потрібно із себе, - продовжив «ударівець». – Адже лише змінивши себе, ми зможемо змінити суспільство».

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

  10 Квітеня 2014 +Коментар | подобається