Останні події

Андрій Копачівський: Ми маємо в найкоротший термін обрати легітимного президента, людину, котра візьме відповідальність за Україну

Ми повинні вже у першому турі, тобто 25 травня, обрати Президента України, людину, котра візьме на себе відповідальність за державу. Про це заявив голова молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Андрій Копачівський на брифінгу лідерів молодіжних організацій, що відбувся 19 травня у Тернополі.

«Чинна нині влада, котра наразі є лише виконуючою обов’язків, судячи по антитерористичній операції, брати на себе відповідальність за доленосні для держави рішення, не  спроможна, - наголосив Андрій Копачівський.  – Тому ми повинні обрати легітимного Президента в якнайкоротший термін, аби убезпечити державу від зовнішньої агресії».

 

Також Андрій Копачівський закликав молодь забезпечити максимальну явку на виборчих дільницях, адже , зважаючи на умови, в яких перебуває Україна, важливий кожен голос.

Позицію обрання Президента вже у першому турі підтримали лідери громадських організацій  Тернополя: молодіжний міський голова Тернополя Любомир Шимків, голова Молодіжного об’єднання «Файне місто» Василь Томчишин, голова ГО «Європейський погляд» Ігор Черепанський, студентський міський голова Тернополя Олег Грушицький та голова ГО «Студентська Свобода» Ігор Костюк.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

  19 Травня 2014 +Коментар | подобається