Останні події

Спортивний майданчик від Фонду братів Кличків отримала школа на Тернопільщині

19 травня загальноосвітня школа у селі Млинівці, що на Зборівщині, отримала спортивний майданчик від Фонду братів Кличків. Школа стала однією із 15 шкіл-переможців, що взяли участь у конкурсі «Клич друзів – граймо разом», ініційованого Фондом та за підтримки Фундації Кока-Кола.  

За словами директора Млинівецької школи Світлани Денис, столичні організатори  перетворили встановлення майданчика на справжнє свято, провівши спортивні змагання, конкурси та нагородивши  учнів призами. Школярі ж, у свою чергу, хотіли долучитися до монтажу майданчика.  

«З кожним роком діти все менше часу проводять на спортивних майданчиках чи навіть просто, граючись на вулиці. Така ситуація пов’язана із глобальною комп’ютеризацією суспільства, - прокоментував народний депутат України, чемпіон світу з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи Ігор Побер. – Тому аби залучити дітей до спорту у 2005 році Фонд братів Кличків запустив проект «Клич друзів - граймо разом», в рамках якого встановлювались дитячі спортивні майданчики на прибудинковій території, а з 2013 року –  Фонд оголосив конкурс на встановлення майданчиків серед шкіл».

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

Фото https://www.facebook.com/KlitschkoFoundation

  21 Травня 2014 +Коментар | подобається