Останні події

Ударівці відвідали благодійний концерт гурту воїнів-афганців

 21 травня  голова Виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії «УДАР»  Наталка  Михно та активістка партії «УДАР» Ольга Колос  відвідали благодійний концерт гурт «Долг», що з нагоди Міжнародного Дня миротворців та відзначення в Україні Року учасника бойових дій на території інших держав відбувся  в Українському домі «Перемога».

«З великою повагою ставлюся до воїнів. Мій дідусь – ветеран Великої Вітчизняної війни,  живу я у селі Слобідка на вулиці Дисевича - молодого хлопця із села Слобідка Теребовлянського району, котрий  героїчно загинув в Афганістані.  З дитинства пам’ятаю моторошне відчуття від сполучення слів «чорний тюльпан» - літаків, що доставляли загиблих  солдат у цинкових трунах, - поділилась Наталка Михно. -  Воїни – афганці – невід’ємна частина нашої історії, котра  нагадує про безглуздість будь-яких воєн та велику цінність людського життя».

За словами пані Наталки, та благочинна справа, якою займається гурт «Долг», сьогодні особливо є потрібною для матеріальної підтримки нашої армії. Втім не менш важливою є  патріотична пісня, що підтримує  бойовий дух українських захисників.

 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу. 

  22 Травня 2014 +Коментар | подобається