Останні події

Ігор Побер переконаний у перемозі Едуарда Гурвіца

Народний депутат України від «УДАРу» Ігор Побер переконаний у тому, що вибори в Одесі завершаться перемогою Едуарда Гурвіца. Про це він заявив на засіданні Тернопільського прес-клубу, що відбулося 26 травня.

«Згідно з вчорашніми екзит-полами  упродовж дня Едуард Гурвіц лідирував,  сьогодні він - другий, - наголосив Ігор Побер. – Втім не виключено, що вибори в Одесі відбулися з масовими фальсифікаціями. Так вчора міліція вилучила 15 тисяч бюлетенів на підтримку головного конкурента Гурвіца - екс-регіонала Геннадія Труханова. Я переконаний, цей прецедент може стати приводом для суду».

За словами ударівця, ні для кого не є секретом, що у Труханова є паспорт громадянина Росії, а відтак - подвійне громадянство, тому зрозуміло, що відстоювати інтереси Одеси як української південної столиці він не буде.

«Так склались обставини, що сьогодні Одеса стала головним українським портом, а невдовзі, думаю, тут буде базуватись Чорноморський флот, тому ми не можемо допустити до влади фальсифікатора та проросійсько налаштованого чиновника», - констатував Ігор Побер.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  26 Травня 2014 +Коментар | подобається