Останні події

На «Школі політичної освіти» вчилися мотивації

29 травня відбулося восьме заняття «Школи політичної освіти». Його провів тренер та чемпіонаті світу з фітнесу та бодібілдингу Віктор Мацикур, котрий розповів про мотивацію.

За словами тренера для кращої мотивації потрібно опиратися не на одну ціль, а на дві-три. І чим більше ви назбираєте причин, для чого вам потрібно цим зайнятися, тим якіснішою буде ваша мотивація. 

«Є різна мотивація: своя і чужа, внутрішня та зовнішня, матеріальна та нематеріальна. Головне - вміти правильно розставити пріоритети, обрати те, що більше підходить та є потрібним саме вам. – розповів Віктор Мацикур. - Головне у мотивації - це дисципліна. Адже, коли людина саме себе не заставить змінитись - цього не зробить замість неї ніхто.
Гість також наголосив на тому, що важливою є мотивація вашого керівника, колективу. Наприклад, якщо вас цікавить стабільність та автономність, а роботодавець вам пропонує відсотки від виробітку та вимагає творчого підходу, то зрозуміло, що успіху на цій посаді ви не досягнете.
Вдома кожен з слухачів «Школи політичної освіти» має скласти свою мотивіаційну картку, щоб у майбутньому йому було простіше визначитися із власними цілями.

  30 Травня 2014 +Коментар | подобається