Останні події

«Школа політичної освіти» має перших випускників

15 червня відбулося останнє заняття «Школи політичної освіти». Провів його тренер із комунікацій Іван Омелян, котрий розповів учасникам про ораторське мистецтво та навчив правильно готуватися до публічних виступів.

«Комунікація потрібна не лише для того, щоб висловлювати свої думки, але і для побудови власного іміджу. Так,  30% успішності вашої промови складає те, що ви безпосередньо говорите, ще 30% -  як ви це говорите і 40% - те, як при цьому ви виглядаєте, - розповів Іван Омелян. – Важливо з першої секунди заволодіти увагою аудиторії, оскільки сконцентрованими на тому, що ви говорите слухачі будуть лише 6-7 хвилин, далі – увага розсіюється.

За словами тренера з комунікацій, щоби справитися із хвилюванням, яке, до речі, супроводжує навіть найдосвідченіших мовців, можна зробити фізичні вправи,  або ж покривлятись – це допомагає розім’яти м’язи обличчя.

«Статична промова із листочка – приречена на провал, - продовжив Іван Омелян. – А вміння маніпулювати своїм голосом, витримувати паузи та застосовувати різноманітні прийоми у своїх промовах зроблять ваш публічний виступ цікавим та ефективним».

 По закінченні заняття голова молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Андрій Копачівський вручив учасникам сертифікати про проходження курсу лекцій « Школи політичної освіти».

«Перший етап Школи завершився успішно, тому уже з вересня ми чекатимемо нових ініціативних  молодих людей. Обіцяю, буде ще цікавіше», - підкреслив Андрій Копачівський.

 Нагадаємо, проект молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР» «Школа політичної освіти» стартував 13 березня та тривав до 15 червня 2014 року. За цей час учасники  прослухали лекції  із юриспруденції, піар-технологій,  тайм-менеджменту; говорили про роль молоді у структурі та  розбудові партійної організації, про форми державного правління та державного устрою; вчилися розробляти проекти та залучати кошти для їх реалізації (фандрейзинг); побували на екскурсії у міській раді Тернополя  та слухали лекцію про місцеве самоврядування; навчилися правильно мотивувати себе, а також дізналися про основи публічних комунікацій та ораторського мистецтва. 

  16 Червня 2014 +Коментар | подобається