Останні події

Тернопільська молодіжка «УДАРу» взяла участь у семінарі «Партійні молодіжні організації як частина політичної реальності»

Делегація молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР» взяла участь у семінарі на тему «Партійні молодіжні організації як частина політичної реальності», організованого молодіжним крилом партії «УДАР», фондами Конрада Аденауера та Едуарда Фрея у Києві.

На семінарі обговорили основні параметри Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, міжнародний кризовий менеджмент, заморожені конфлікти, взаємодію між материнською партією і молодіжною організацією, а також отримали навички з комунікації, маркетингу в соціальних мережах (SMM) та піару.

 

«Сьогодні саме молодь є рушієм розвитку держави і важливо, щоби нове покоління майбутніх політиків  усвідомлювало відповідальність за державу та реалізовувало цю політику у європейському напрямку та за допомогою цивілізованих методів, - зауважив координатор молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Андрій Копачівський. -  Дякуємо нашим тренерам за досвід, котрим поділилися із нами, та корисну інформацію.

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.   

  28 Червня 2014 +Коментар | подобається