Останні події

Ігор Побер: Без розпуску нинішнього складу парламенту по-новому державна система не запрацює!

Логічним завершенням перезавантаження влади має стати саморозпуск парламенту і призначення дострокових виборів до Верховної Ради України. Про це заявив народний депутат України від партії "УДАР Віталія Кличка" Ігор Побер. 

Ударівець переконаний, депутати, котрі під час Майдану підтримували режим влади, а нині сприяють сепаратистам - несуть персональну відповідальність за трагічне вбивство людей під час Революції Гідності, саботаж необхідних заходів для проведення антитерористичної операції, а відтак і за усіх загиблих внаслідок окупації.  Тому у такому складі парламент більше працювати не повинен!  

«Конституція України передбачає, відповідно до частини третьої статті 90, що дострокове припинення повноважень Верховної Ради – це компетенція президента, -наголосив Ігор Побер. – Маючи, врешті, легітимного главу держави партія «УДАР» пропонує ухвалити постанову, в якій оголосити про саморозпуск Верховної Ради України і звернутися до президента з пропозицією призначити дострокові вибори у визначені Конституцією строки».

 За словами Ігоря Миколайовича, Верховна Рада, що не представляє інтересів суспільства, а окремі її члени пропагують антиукраїнську політику, є загрозою для національних інтересів країни. У критичній ситуації, що склалася в державі, потрібен новий дієвий законодавчий орган, який зможе забезпечити проведення необхідних реформ і працюватиме на зміцнення безпеки України.  

Політик також підкреслив, рішення про проведення позачергових виборів не означатиме, що чинний склад Верховної Ради одразу розійдеться – він працюватиме до обрання нового парламенту, і у депутатів буде вдосталь часу, аби ухвалити закони, необхідні зараз для України.

  1 Липня 2014 +Коментар | подобається