Останні події

Тернопільський "УДАР" вимагає відправити чинний склад парламенту у відставку

Розпустити  чинний парламенту та  призначити дострокові вибори до Верховної  Ради України вимагають тернопільські ударівці.

 Таким чином 2 липня на Театральному майдані активісти молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» провели акцію «Парламент - у відставку!»,  під час якої зібрали понад 900 підписів  тернополян для звернення до голови Верховної Ради України та голів парламентських фракцій щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради VII скликання та за призначення позачергових виборів народних депутатів до ВР.

«Нинішній склад парламенту уже давно не відображає суспільних настроїв, - наголосив координатор молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Копачівський. - Свідченням цього є і опитування громадян, і результати президентських виборів, які показали вкрай низьку підтримку, зокрема Партії регіонів та КПУ.

За словами ударівця, кількість зібраних підписів у Тернополі також свідчить про підтримку мешканцями міста ідеї розпуску парламенту.

«А побоювання щодо тимчасової відсутності законодавчого органу в державі є  безпідставними, - підкреслив Андрій Копачівський. – Оскільки рішення про проведення дострокових виборів означатиме, що чинний склад парламенту  працюватиме аж до обрання нового складу Верховної Ради України». 

Ольга Вербило, прес-служба УДАРу.

  2 Липня 2014 +Коментар | подобається